FEDERATIA ROMANA DE SPORT COLUMBOFIL
CLASAMENTE
Porumbei
Crescatori
TOPURI
Porumbei
Crescatori
NORME
Porumbei
Crescatori
PALMARES
Porumbei
Crescatori
TOP FINAL
UTILE
CALCUL DISTANTE
PLAN DE ZBOR
LISTA DE START
LIVE CONCURS ID
FISE CONCURSURI
EXPOZITIA FRSC
EXPO Porumbei
ARIPA DE AUR FRSC
Aripa de aur Porumbei
ETAPE ELIGIBILE CLASAMENTE PORUMBEI
Sezon : PUI 2020
MATURI 2024
PUI 2023
MATURI 2023
PUI 2022
MATURI 2022
PUI 2021
MATURI 2021
PUI 2020
MATURI 2020
PUI 2019
MATURI 2019
PUI 2018
MATURI 2018
PUI 2017
MATURI 2017
PUI 2016
MATURI 2016
Judet : PRAHOVA
--
ALBA - [AB]
ARAD - [AR]
ARGES - [AG]
BACAU - [BC]
BIHOR - [BH]
BISTRITA-NASAUD - [BN]
BOTOSANI - [BT]
BRAILA - [BR]
BRASOV - [BV]
BUCURESTI - [BUC]
BULGARIA - [BG]
BUZAU - [BZ]
CALARASI - [CL]
CARAS-SEVERIN - [CS]
Club Republica Moldova - [MD]
CLUJ - [CJ]
CONSTANTA - [CT]
COVASNA - [CV]
DAMBOVITA - [DB]
DOLJ - [DJ]
GALATI - [GL]
GIURGIU - [GR]
GORJ - [GJ]
HARGHITA - [HR]
HUNEDOARA - [HD]
IALOMITA - [IL]
IASI - [IS]
ILFOV - [IF]
MARAMURES - [MM]
MEHEDINTI - [MH]
MURES - [MS]
NEAMT - [NT]
OLT - [OT]
PRAHOVA - [PH]
SALAJ - [SJ]
SATU MARE - [SM]
SIBIU - [SB]
SUCEAVA - [SV]
TELEORMAN - [TR]
TIMIS - [TM]
TULCEA - [TL]
UKRAINA - [UA]
VALCEA - [VL]
VASLUI - [VS]
VRANCEA - [VN]
___INACTIV - [YY]
Club :SUCURSALA SIRNA
--
A.C.S.C. DUMBRAVESTI
A.C.S.C. MAGURELE
A.C.S.C. MAGURENI
A.C.S.C. MARATON BANESTI
A.C.S.C. MARATON POPESTI-BRAZI-NR.2
A.C.S.C. PLOIESTI SUD
A.C.S.C. STREJNIC
A.C.S.C. TANASOIU BAICOI
C.S. BRAZI - CENTRUL DE IMBARCARE NR.1 BRAZI
CSC COLCEAG
CSC MIZIL
CSC TARGSOR
CSC TOMSANI
CSC VALEA SLANICULUI
DERBY
EX F.R.S.C.
MARATON TARTU
SUCURSALA DRAGANESTI
SUCURSALA SIRNA
SUCURSALA TATARANI
SUCURSALA VIITORUL MANECIU
SUCURSALA VOIAJORUL OLTENI
SUCURSALA VOIAJORUL TINOSU
TOMSANI
Crescator : DRAGOMIR GHEORGHE
ALBU PETRE
ANTON DAN
ARBUNE IONUT
BANU ION
CALIN MARIAN
CALISTRU RENATO
CARNUTA RADU
CHIRITA RAZVAN
CHIRITA RAZVAN
CHIRITA RAZVAN MARIUS
CIOCOIU IONUT
CIOCOIU NICOLAE
CONSTANTIN ANGHEL
COSTACHE COSTEL
COSTEA ION
CRACIUN ALEXANDRU
DRAGHICI GABRIEL
DRAGHICI MIHAI
DRAGOMIR GHEORGHE
ENACHE RADU
FIERARU DUMITRU
FILIP ROBERTIN
FLOREA ANDRADA
IACOB GHEORGHE
IANCU GEORGE MARIAN
IANCU MADALIN GABRIEL
IANCU VASILE
ION LUCIAN
IONITA MARIAN
JARAVETE MARIAN
LEPADATU MADALIN
MANEA ADRIAN
MANISOR CRISTIAN
MATEI ION
MIHAI MARIAN ADRIAN
MITRESCU VASILE
NICOLAE SIMON
NICULAE CATALIN
PANAIT ANDREI
PETRE FLAVIU
SANDU DRAGOS
SIMION LIVIU
STAN ION
STAN TEOFIL
STANCIU IONUT
STEFAN ADRIAN
STEFAN CONSTANTIN
TOMA CONSTANTIN+COSTEL
TUDOR VALENTIN
VOINEA ION
Nume Crescator
[ licenta ]
Judet
Club
Nr.
Serie
CLS
Tip
Concurs
Data
Distanta
Loc
Punctaj
Nr.Por
Cres
Tip