FEDERATIA ROMANA DE SPORT COLUMBOFIL
CLASAMENTE
Porumbei
Crescatori
TOPURI
Porumbei
Crescatori
NORME
Porumbei
Crescatori
PALMARES
Porumbei
Crescatori
TOP FINAL
UTILE
CALCUL DISTANTE
PLAN DE ZBOR
LISTA DE START
LIVE CONCURS ID
FISE CONCURSURI
EXPOZITIA FRSC
EXPO Porumbei
ARIPA DE AUR FRSC
Aripa de aur Porumbei
ETAPE ELIGIBILE CLASAMENTE PORUMBEI
Sezon : MATURI 2018
MATURI 2024
PUI 2023
MATURI 2023
PUI 2022
MATURI 2022
PUI 2021
MATURI 2021
PUI 2020
MATURI 2020
PUI 2019
MATURI 2019
PUI 2018
MATURI 2018
PUI 2017
MATURI 2017
PUI 2016
MATURI 2016
Judet : PRAHOVA
--
ALBA - [AB]
ARAD - [AR]
ARGES - [AG]
BACAU - [BC]
BIHOR - [BH]
BISTRITA-NASAUD - [BN]
BOTOSANI - [BT]
BRAILA - [BR]
BRASOV - [BV]
BUCURESTI - [BUC]
BULGARIA - [BG]
BUZAU - [BZ]
CALARASI - [CL]
CARAS-SEVERIN - [CS]
Club Republica Moldova - [MD]
CLUJ - [CJ]
CONSTANTA - [CT]
COVASNA - [CV]
DAMBOVITA - [DB]
DOLJ - [DJ]
GALATI - [GL]
GIURGIU - [GR]
GORJ - [GJ]
HARGHITA - [HR]
HUNEDOARA - [HD]
IALOMITA - [IL]
IASI - [IS]
ILFOV - [IF]
MARAMURES - [MM]
MEHEDINTI - [MH]
MURES - [MS]
NEAMT - [NT]
OLT - [OT]
PRAHOVA - [PH]
SALAJ - [SJ]
SATU MARE - [SM]
SIBIU - [SB]
SUCEAVA - [SV]
TELEORMAN - [TR]
TIMIS - [TM]
TULCEA - [TL]
UKRAINA - [UA]
VALCEA - [VL]
VASLUI - [VS]
VRANCEA - [VN]
___INACTIV - [YY]
Club :A.C.S.C. STREJNIC
--
A.C.S.C. DUMBRAVESTI
A.C.S.C. MAGURELE
A.C.S.C. MAGURENI
A.C.S.C. MARATON BANESTI
A.C.S.C. MARATON POPESTI-BRAZI-NR.2
A.C.S.C. PLOIESTI SUD
A.C.S.C. STREJNIC
A.C.S.C. TANASOIU BAICOI
C.S. BRAZI - CENTRUL DE IMBARCARE NR.1 BRAZI
CSC COLCEAG
CSC MIZIL
CSC TARGSOR
CSC TOMSANI
CSC VALEA SLANICULUI
DERBY
EX F.R.S.C.
MARATON TARTU
SUCURSALA DRAGANESTI
SUCURSALA SIRNA
SUCURSALA TATARANI
SUCURSALA VIITORUL MANECIU
SUCURSALA VOIAJORUL OLTENI
SUCURSALA VOIAJORUL TINOSU
TOMSANI
Crescator : GHITA MARIAN
ANCA MIHAI
ANGHEL ADRIAN
ANGHEL CRISTIAN
BARBU DANIEL+ADI
BARBU MARIAN
BARBU RAZVAN
BARBU STELIAN
BOTEA GABRIEL
BOTEA MIHAITA
CALIN ALEXANDRU
DINCA MARIAN
DUMITRU ION
ENISOR GHEORGHE
GHEORGHE MARIAN
GHEORGHE VIRGIL
GHITA MARIAN
GOGU ALEXANDRU
IONESCU MARIAN
LUNGU CONSTANTIN
MATEI+DAVID
MIHAI STELIAN
MIHAITA COSMIN
MIHALCEA GHEORGHE
NEACSU MIHAI
NICA ALEXANDRU
PANAIT AUREL
PANAIT DOMINIC+MAIA
PANAIT GHEORGHE
SANDU NICOLAE
STANESCU MARIUS
STROE ION
TABARCA COSTINEL
TOMA GEORGEL
TUGUI IULIAN
VASILE+DAN
ZAMFIR DUMITRU
ZAMFIR REMUS
ZANFIR GEORGE CIPRIAN
ZANFIR ROBERTO
ZECA+STANESCU
Nume Crescator
GHITA MARIAN [ licenta 107867 ]
Judet
PRAHOVA
Club
A.C.S.C. STREJNIC
Nr.
Serie
CLS
Tip
Concurs
Data
Distanta
Loc
Punctaj
Nr.Por
Cres
Tip
1
385122 -15 - M
1
115.597
119.3455
1
VITEZA
DUMBRAVENI
2018-04-29
115.597
124
119.3455
1039p.
31c.
club
2
406498 -15 - M
1
115.597
149.1819
1
VITEZA
DUMBRAVENI
2018-04-29
115.597
155
149.1819
1039p.
31c.
club