FEDERATIA ROMANA DE SPORT COLUMBOFIL
CLASAMENTE
Porumbei
Crescatori
TOPURI
Porumbei
Crescatori
NORME
Porumbei
Crescatori
PALMARES
Porumbei
Crescatori
TOP FINAL
UTILE
CALCUL DISTANTE
PLAN DE ZBOR
LISTA DE START
LIVE CONCURS ID
FISE CONCURSURI
EXPOZITIA FRSC
EXPO Porumbei
ARIPA DE AUR FRSC
Aripa de aur Porumbei
ETAPE ELIGIBILE CLASAMENTE PORUMBEI
Sezon : MATURI 2018
MATURI 2024
PUI 2023
MATURI 2023
PUI 2022
MATURI 2022
PUI 2021
MATURI 2021
PUI 2020
MATURI 2020
PUI 2019
MATURI 2019
PUI 2018
MATURI 2018
PUI 2017
MATURI 2017
PUI 2016
MATURI 2016
Judet : ILFOV
--
ALBA - [AB]
ARAD - [AR]
ARGES - [AG]
BACAU - [BC]
BIHOR - [BH]
BISTRITA-NASAUD - [BN]
BOTOSANI - [BT]
BRAILA - [BR]
BRASOV - [BV]
BUCURESTI - [BUC]
BULGARIA - [BG]
BUZAU - [BZ]
CALARASI - [CL]
CARAS-SEVERIN - [CS]
Club Republica Moldova - [MD]
CLUJ - [CJ]
CONSTANTA - [CT]
COVASNA - [CV]
DAMBOVITA - [DB]
DOLJ - [DJ]
GALATI - [GL]
GIURGIU - [GR]
GORJ - [GJ]
HARGHITA - [HR]
HUNEDOARA - [HD]
IALOMITA - [IL]
IASI - [IS]
ILFOV - [IF]
MARAMURES - [MM]
MEHEDINTI - [MH]
MURES - [MS]
NEAMT - [NT]
OLT - [OT]
PRAHOVA - [PH]
SALAJ - [SJ]
SATU MARE - [SM]
SIBIU - [SB]
SUCEAVA - [SV]
TELEORMAN - [TR]
TIMIS - [TM]
TULCEA - [TL]
UKRAINA - [UA]
VALCEA - [VL]
VASLUI - [VS]
VRANCEA - [VN]
___INACTIV - [YY]
Club :C.S. TUNARI
--
A.C.S.C. TUNARI
C.S. AFUMATI
C.S. TUNARI
SUCURSALA CHITILA
SUCURSALA COPACENI
SUCURSALA DRAGOMIRESTI
Crescator : CIMPOIERU CONSTANTIN
ANTON VICTOR
BADEA PAULIN
BIRTEA EDUARD
BIZDRIGHIANU NICU
BOROS TUDOR
BRANCOVEANU VASILE
BUNEA CORNEL
CALOIANU VALENTIN
CAMPULUNGEANU VASILICA
CHIRITA AUREL
CHIRITA FLORIN
CIMPOIERU CONSTANTIN
CIRLIG VASILE
COMAN ANDREI
COPOERU CONSTANTIN
COSTACHE GEORGE
DeBALOTESTI
DOBRE GABRIEL CRISTI
DOBRE MARIN
DOBRE STOIAN
DRAGNEA FLORIN
DUMITRU DUMITRU
DUTA DUMITRU
FAMILIA ION V+A
FIERARU PAUL
FILIP CONSTANTIN
FLORIN ALEXANDRU
GHEORGHE GHEORGHE
GHEORGHE VIOREL
GHIORGHE VIOREL
HUANG GEO
IEPURAS GRIGORE
ION GIANI
ION VIOREL
IONITA FLORIAN
IORDACHE CATALIN
IVAN PETRE
LISNIC IONUT
MARIN DANIEL
MINCU NICOLAE
NASTASE DUMITRU
NEACSU ION
NEACSU MARIN
NEACSU VASILE
NEDELCU PAUL
NICULAE JAN
OTARASANU COSMIN
REBREANU IULIUS
STAMATE NICOLAE
STAMATE NICOLAE
STAMATE PETRICA
STANCU TITI
STANESCU IONUT
STOICA MARIN
STOICA MARIN NICU
STOICA MARIUS NICU
TANASE CONSTANTIN
TEAM DMD
TINICA GHEORGHE
TUDORICIU TRAIAN
VASILE ALEXANDRU
VASILE GEORGE
ZAHARIA GHEORGHE
Nume Crescator
[ licenta ]
Judet
Club
Nr.
Serie
CLS
Tip
Concurs
Data
Distanta
Loc
Punctaj
Nr.Por
Cres
Tip