FEDERATIA ROMANA DE SPORT COLUMBOFIL
CLASAMENTE
Porumbei
Crescatori
TOPURI
Porumbei
Crescatori
NORME
Porumbei
Crescatori
PALMARES
Porumbei
Crescatori
TOP FINAL
UTILE
CALCUL DISTANTE
PLAN DE ZBOR
LISTA DE START
LIVE CONCURS ID
FISE CONCURSURI
EXPOZITIA FRSC
EXPO Porumbei
ARIPA DE AUR FRSC
Aripa de aur Porumbei
ETAPE ELIGIBILE CLASAMENTE PORUMBEI
Sezon : PUI 2022
MATURI 2024
PUI 2023
MATURI 2023
PUI 2022
MATURI 2022
PUI 2021
MATURI 2021
PUI 2020
MATURI 2020
PUI 2019
MATURI 2019
PUI 2018
MATURI 2018
PUI 2017
MATURI 2017
PUI 2016
MATURI 2016
Judet : BACAU
--
ALBA - [AB]
ARAD - [AR]
ARGES - [AG]
BACAU - [BC]
BIHOR - [BH]
BISTRITA-NASAUD - [BN]
BOTOSANI - [BT]
BRAILA - [BR]
BRASOV - [BV]
BUCURESTI - [BUC]
BULGARIA - [BG]
BUZAU - [BZ]
CALARASI - [CL]
CARAS-SEVERIN - [CS]
Club Republica Moldova - [MD]
CLUJ - [CJ]
CONSTANTA - [CT]
COVASNA - [CV]
DAMBOVITA - [DB]
DOLJ - [DJ]
GALATI - [GL]
GIURGIU - [GR]
GORJ - [GJ]
HARGHITA - [HR]
HUNEDOARA - [HD]
IALOMITA - [IL]
IASI - [IS]
ILFOV - [IF]
MARAMURES - [MM]
MEHEDINTI - [MH]
MURES - [MS]
NEAMT - [NT]
OLT - [OT]
PRAHOVA - [PH]
SALAJ - [SJ]
SATU MARE - [SM]
SIBIU - [SB]
SUCEAVA - [SV]
TELEORMAN - [TR]
TIMIS - [TM]
TULCEA - [TL]
UKRAINA - [UA]
VALCEA - [VL]
VASLUI - [VS]
VRANCEA - [VN]
___INACTIV - [YY]
Club :COLUMBODROM LA PORTILE NEMIREI
--
A.C.S.C. NEMIRA DARMANESTI
A.C.S.C. STEJARUL ONESTI
COLUMBODROM LA PORTILE NEMIREI
Crescator : GRECEA GABRIEL
ABABEI VALENTIN
ABUCURI OCTAVIAN
ALBU GIGI
ANGHELINI NICU
ANGLIS ADRIAN
BALANUCA PAUL
BALCANU CRISTI
BOLOHAN NICU
BRUTARU IULIAN
BUFTEA COSTEL
CHEMEVES TIBI
CHINTOIU BOGDAN
CIORTAN MIHAI
CIURLICA DAN
CIURLICA MIHAITA
CIURLICA TITI
CLOPOTARU F - DANI TNS
CLOSCA NECULAI
COMARA VICTOR
CONDREA NECULAI
DRAGULELE NELU
EFTIMIE IONEL
FAMILIA PASCU
FERCHIU NICOLAE
FERUGEAN VLAD
FRATII OLARU
GHINEA IONEL
GRECEA GABRIEL
GRIGORAS CRISTI
GROZA IONUT
GUTAS CATALIN
GUTAS MIHAI
HANGANU RAZVAN
IAMANDI CIPRIAN
LUCA MARINICA
MAZILU IONUT
MILEA NICU
MOCANASU ALEX
MURARASU CRISTIAN
MURARIU DUMITRU
NASTASA DUMITRU
NISTOR VASILE
PADUREANU ANDREI
PANA LUCA
PARASCHIV STANICA
PARASCHIV TEO
PENTRU GENERARE CLASAMENT
POPA CRISTI
PRICOP DUMITRU
PUIU COSMIN
SPIRIDON COSTEL
STAN MARIAN
TATARU FLORIN
TEAM ROMAN+MOCANASU
TUDOR BOGDAN
VARGA IULIAN
VORNICU SILVIU
Nume Crescator
GRECEA GABRIEL [ licenta 108854 ]
Judet
BACAU
Club
COLUMBODROM LA PORTILE NEMIREI
Nr.
Serie
CLS
Tip
Concurs
Data
Distanta
Loc
Punctaj
Nr.Por
Cres
Tip
1
28205 -22 - M
3
515.692
214.3761
1
VITEZA
SUCEAVA
2022-09-04
140.434
41
82.0000
500p.
39c.
club
2
VITEZA
BOTOSANI
2022-09-11
172.748
32
64.0000
500p.
38c.
club
3
VITEZA
RADAUTI PRUT
2022-09-19
202.510
32
68.3761
468p.
35c.
club
2
28240 -22 - M
3
515.692
229.8291
1
VITEZA
SUCEAVA
2022-09-04
140.434
61
122.0000
500p.
39c.
club
2
VITEZA
BOTOSANI
2022-09-11
172.748
24
48.0000
500p.
38c.
club
3
VITEZA
RADAUTI PRUT
2022-09-19
202.510
28
59.8291
468p.
35c.
club
3
28203 -22 - M
3
515.692
260.9744
1
VITEZA
SUCEAVA
2022-09-04
140.434
46
92.0000
500p.
39c.
club
2
VITEZA
BOTOSANI
2022-09-11
172.748
30
60.0000
500p.
38c.
club
3
VITEZA
RADAUTI PRUT
2022-09-19
202.510
51
108.9744
468p.
35c.
club
4
28244 -22 - M
3
515.692
288.5128
1
VITEZA
SUCEAVA
2022-09-04
140.434
76
152.0000
500p.
39c.
club
2
VITEZA
BOTOSANI
2022-09-11
172.748
33
66.0000
500p.
38c.
club
3
VITEZA
RADAUTI PRUT
2022-09-19
202.510
33
70.5128
468p.
35c.
club
5
79206 -22 - M
2
313.182
236.0000
1
VITEZA
SUCEAVA
2022-09-04
140.434
57
114.0000
500p.
39c.
club
2
VITEZA
BOTOSANI
2022-09-11
172.748
61
122.0000
500p.
38c.
club